به مناسبت روز پرستار
به یاد همه ثانیه ثانیه شبهایی که حتی فرزندانمان را یارای ماندن در کنارمان نبود و لبخند های آرامش بخش پسران و دختران جوانمان در لباس مقدس پرستاری غم و اندوه بیماری را از چهره زردمان زدود.
جزئیات جدید از افزایش حقوق کارکنان / احتمال جابجایی در درصد های افزایش
نماینده مردم لنگرود در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: در زمان بررسی این پیشنهاد برآورد ما این بود که با اعتبار مدنظر می توان حقوق پلکانی را تامین کرد اما بعد که محاسبه شد، به این نتیجه رسیدیم اگر اعتبار افزایش حقوق کارکنان افزایش تا سقف20 تا 25 درصد را نیز داشته باشد چنین کاری صورت می گیرد.
مراجعه بیش از ۲ هزار زوج به مرکز جامع ژنتیک شهرستان کهگیلویه
رییس بهزیستی شهرستان کهگیلویه؛
رئیس اداره بهزیستی کهگیلویه گفت: در سال جاری ۲هزار و ۷۰ زوج به منظور مشاوره و جلوگیری از معلولیت فرزندان به مرکز جامع ژنتیک شهرستان کهگیلویه مراجعه کردند.
یک تصادف زن و شوهری و چند نکته! / تصویری ضبط نکردم که منتشر نشود!
شخص با تجربه و مسنی بر سر صحنه رسید و پس از شنیدن این جمله که راننده و مصدوم حادثه زن و شوهر هستند ، پای خود را در یک کفش کرده بود مرتب می گفت ، خانم عمدا شوهرش را زیر گرفته و می خواسته وی را بکشد!
از توزیع داروی رایگان در مناطق محروم تا گروکشی سلامت مردم برای اخذ عوارض بیشتر
گزارش کامل نشست خبری معاونت غذا و داروی علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد
در این نشست خبری دکتر امام بخش قائدی از مشکلاتی که شهرداری یاسوج برای ایجاد آزمایشگاه سم شناسی بوجود آورده است گفت و به خدمات ویژه دارویی دستگاه تحت مدیریت خود به مناطق محروم هم اشاراتی داشت.
صفحه  از ۷۴۹