۲۰۰میلیون ریال برای ساماندهی مزرعه تحقیقاتی گیاهان دارویی هنرستان کشاورزی آیت‌الله ملک‌ حسینی یاسوج اختصاص یافت.
کد خبر: ۱۰۳۴۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰ 16 March 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، علی اکبر مویدی معاون ترویج و آموزش کشاورزی سازمان تحقیقات و آموزش کشاورزي و منابع طبیعی کشور از هنرستان کشاورزي آیت الله ملک حسینی یاسوج بازدید کرد.

در این بازدید که کاووس کشاورز رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کهگیلویه وبویراحمد نیز حضور داشت علی اکبری مویدی از فضای آموزشی و خوابگاهی هنرستان کشاورزی آیت‌الله ملک‌حسینی یاسوج یازید کرد واز نزدیک در جریان فعالیت‌های آموزشی این هنرستان قرار گرفت.

وی تغییر و تحولات صورت گرفته در چند سال اخیر در این هنرستان را ستودنی توصیف کرد و گفت: هنرستان کشاورزي آیت الله ملک حسینی یاسوج جز بهترین هنرستانهای کشاورزی در کشور است که مورد حمایت مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی خواهد بود.

وی توسعه فضای آموزشی و کارگاهی این هنرستان را برای فعالیت‌های علمی و عملی هنرجویان کاری ارزشمند دانست و خواستار توجه بیشتر به فعالیت‌های عملی برای تربیت کشاورزان با دانش برای توسعه بخش کشاورزی شد.

ساماندهی مزرعه تحقیقاتی گیاهان دارویی هنرستان کشاورزی آیت‌الله ملک‌ حسینی

معاون ترویج و آموزش کشاورزي و منابع طبیعی سازمان تحقيقات کشاورزی از اختصاص ۲۰۰میلیون ریال برای ساماندهی گياهان دارویی در محوطه و تجهیز خوابگاه هنرستان کشاورزی آیت‌الله ملک‌حسینی یاسوج شد.
وی در پایان این بازدید از تقویت و تجهیز هنرستان‌های کشاورزی در کشور خبر داد وگفت: یکی از سیاست‌های سازمان تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی توسعه کمی وکیفی هنرستانهای کشاورزی برای تربیت کشاورزان مهندس آینده است.

سید ولی موسوی مدیر هنرستان کشاورزی آیت‌الله ملک‌حسینی یاسوج در این بازدید گزارشی از فعالیتهای این هنرستان و اقدامات صورت گرفته در چند سال اخیر برای توسعه فضا و ارتقای سطح کیفی آموزشهای مهارتی ارائه کرد.
وی از حمایت‌های ارزشمند رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کهگیلویه وبویراحمد و آموزش و پرورش استان و شهرستان برای تقویت این هنرستان تقدیر کرد و خواستار کمک برای مستقل شدن فضای این واحد آموزشی شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار