رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت بیش از ۲۰۰ تیم پلیس راهور در ایام نوروز ۱۴۰۱ خبر داد.
کد خبر: ۱۰۳۵۰۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۸ 19 March 2022
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت بیش از ۲۰۰ تیم پیاده و خودرویی با هدف اجرای مرحله دوم طرح ترافیکی نوروز ۱۴۰۱ در استان خبر داد و گفت: مرحله اول طرح ترافیکی نوروز ۱۴۰۱ از ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ آغاز و تا ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۱ اجرا می‌شود.
سرهنگ جابر پیوست افزود: پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف اجرای طرح نوروزی با تمام ظرفیت و امکانات فعالیت خواهد کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد از استقرار ۲۰۰ تیم پیاده و سواره در سطح چهارراه‌ها و نقاط پرترافیک معابر درون شهری استان طی ایام نوروز خبر داد و بیان کرد: ۱۰ تیم نامحسوس نیز در این ایام فعالیت خواهند داشت.
سرهنگ پیوست عنوان کرد: در حوزه رانندگی سرعت غیر مجاز بروز تصادفات با تلفات شدید را رقم می‌زند و رعایت سرعت مطمئنه از مهمترین تأکیدات این بخش است رانندگان و سرنشینان حتما کمربند ایمنی ببندند.
وی با تاکید بر اینکه استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی بسیار خطرآفرین است، ادامه داد: همچنین مدیریت زمان و پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی ضروری است، در نظر گرفتن توقف ایمن و تایم استراحت برای رانندگان نیز نقش مهمی در عملکرد مناسب در حین رانندگی ایمن و سفر همراه با سلامتی و آرامش دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ۹۹درصد مردم قوانین رانندگی را رعایت می‌کنند بنابراین هرکس بخواهد مرتکب تخلف حادثه ساز از جمله سرعت، سبقت و عبور ممنوع شود ضمن اعمال جریمه، نمره منفی در گواهینامه متخلف درج می‌شود و خودرو فرد متخلف توقیف خواهد شد.
پیوست تاکید کرد: مردم خرید شب عید خود را به ساعات پایانی سال موکول نکنند تا با ترافیک سنگین مواجه نشوند.

وی ادامه داد: طی نشست و هماهنگی که با شرکت‌های بیمه استان داشته ایم خسارت تصادفات در سریعترین زمان ممکن و تا ۵ میلیون تومان در صحنه پرداخت می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پلیس راهور برای صدور گواهینامه، شماره گذاری و اجرائیات طی ایام نوروز ۱۴۰۱ از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر آماده ارائه خدمات به مردم و متقاضیان است.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار