بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان در یاسوج بازدید کرد.
کد خبر: ۱۰۳۵۱۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹ 20 March 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، در این بازدید که مدیران آموزش وپرورش و میراث فرهنگي و گردشگری شهرستان بویراحمد حضور داشت حسنعلی عزت خواه مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به مسافرین فرهنگی و فعالیت‌ ستاد مرکزی اسکان نوروزی فرهنگیان قرار گرفت .
وی در این بازدید با مسافران نوروزی در زمینه چگونگی ارائه خدمات به آنان گفتگو کرد.
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد پس از این بازدید میدانی در جمع عوامل اجرایی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان گفت؛ آموزش وپرورش رکن مهم فرهنگ سازی در جامعه است و جلب رضایت مسافران فرهنگی مهمترین هدف عوامل اجرایی ستاد اسکان در سطح شهرستانها و مناطق باشد.
عزت خواه با بیان اینکه آموزش و پرورش استان با تمام توان و بسیج کلیه امکانات خود برای جلب رضایت هموطنان عزیز در ایام نوروز تلاش می کند خاطرنشان کرد: خوشرویی در برخورد اول و تکریم مهمانان فرهنگی اولویت ستادهای اسکان استان باشد تا خاطره ای زیبا در سفر به سرزمین چهار فصل کهگیلویه وبویراحمد داشته باشند.
وی خطاب به عوامل اجرایی ستاد اسکان فرهنگیان گفت: آموزش وپرورش مهد فرهنگ است و هر مسافری که وارد شهر می شود به فرهنگ شهر و مردمانش نگاه می کند که لازم است باچهره ای گشاده و خوش اخلاقی به رسم ادب ومهمان نوازی با مسافران برخورد شود تا خاطره ای ماندگار از مردمان خوب این سرزمین به یادگار داشته باشند.
عزت خواه، با تبریک آغاز سال نو به همه هموطنان گفت: در ایام نوروز 1401 یک هزار 491کلاس درس در 194 آموزشگاه در 12 شهرستان و منطقه آماده میزبانی از فرهنگیان است.
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد در پایان بر خدمت رسانی شایسته به مسافران نوروزی تاکید کرد وگفت: ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان از ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ آماده پذیرش مسافران نوروزی از اقصی نقاط کشور است.
مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد نیز در این بازدید گفت: پایگاه شبانه روزی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در دبیرستان مصلی نژاد شهر یاسوج به شکل شبانه روزی آماده ارائه خدمت به مسافران نوروزی هستند.
کورش دلشاد گفت: کمیته های مختلفی برای استقبال از مسافران نوروزی در آموزش وپرورش بویراحمد تشکیل شده است و مدیران و خدمت گذاران مدارس در یک کارگاه آموزشی جهت ارائه خدمت بهتر شرکت کردند.
وی با بیان اینکه در کمترین زمان ممکن ستاد اسکان را راه اندازی و مدارس را آماده نمودیم گفت: از روز 26 تا 28 اسفندماه 115 خانوار با جمعیت 575 نفر در مدارس شهر یاسوج اسکان یافته اند.
ایرج حجتی جانشین ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان بویراحمد نیز گفت: بر اساس امکانات مدارس به سه گروه ویژه ،الف وب تقسیم بندی شده اند که 2 مدرسه ویژه در قالب 21 کلاس ، 26 مدرسه در گروه الف با 239 کلاس و 63 مدرسه در قالب 397 کلاس جهت اسکان مسافران نورورزی پیش بینی شده است.
حجتی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان خواست تا بروشور معرفی جاذبه های گردشگری کهگیلویه وبویراحمد را در اختیار ستاد اسکان قرار دهد تا مسافران با زیباییهای این استان چهار فصل آشنا شوند.
معاون پشتیبانی آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد، به فرهنگ اصیل مردمان این دیار اشاره کرد وگفت: مهمان نوازی جز خصلتهای قوم لردر طول تاریخ بوده است که خادمان آنان با همان روحیه سلحشوری و مهمان نوازی درستاد اسکان آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد پذیرای مسافران نوروزی خواهند بود.
در ادامه این بازدید مدیرکل آموزش وپرورش استان با همراهی مدیر آموزش وپرورش و میراث فرهنگی شهرستان بویراحمد از برخی مدارس محل اسکان مسافران نوروزی بازدید کردند و با مسافران ساکن در این مدارس گفتگو کردند.
گفتنی است مسافران در این بازدید از برخورد عوامل اجرایی ستاد اسکان و همکاری مدیران و خدمت گذاران مدارس اظهار رضایت نمودند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار