رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد:
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از بازدید و ارزیابی 700 آموزشگاه در سه ماهه اول سال تحصیلی جاری در استان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۶۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷ 09 January 2023

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، محمد دانشی نسب گفت: نظارت بر مدارس طبق شاخصهای آموزشی، پرورشی ، اداری ، مالی وحقوقی به شکل دوره ای و موردی انجام می گیرد.

وی گفت: تاکنون در قالب بازدید های دوره ای ارزیابان استانی در قالب تیم های آموزشی ،اداری ،پرورشی و مالی و بازرسان استانی از مدارس شهرستانهای بویراحمد ،دنا ،دیشموک ، چاروسا و لوداب بازدید به عمل آمده و بیش از 200 آموزشگاه مورد ارزیابی قرار گرفته که نقاط قوت وضعف نیز منعکس شده است.

وی گفت: در قالب بازدیدهای موردی و موضوعی (پروژه مهر) بیش از 400 آموزشگاه در سطح استان مورد ارزیابی قرار گرفته است.

دانشی نسب بیان کرد: در ایام امتحانات دیماه نیز بیش از 173 بازدید نیز توسط کارشناسان حوزه سنجش ،آموزش و اداره ارزیابی عملکرد انجام گرفته است.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش وپرورش استان افزود: با توجه به اهمیت نظارت از فعالیتهای مدارس در آذرماه از 85 آموزشگاه در شهرستان بویراحمد که بیشترین جمعیت دانش آموزی را داشتند بازدید به عمل آمده است.

وی با بیان اینکه پس از این بازدیدها ، ارزیابان با حضور رئیس آموزش و پرورش منطقه، معاونین و کارشناسان گزارش بازدید خود را ارائه می دهند، گفت: خوشبختانه مدیرکل که نگاه خاصی به مقوله ارزیابی در آموزش و پرورش به عنوان بازوی مهم نظارتی دارد، در جمع بندی گزارش بازرسان حضور می یابد.

دانشی نسب در پایان گفت: در راستای کیفیت بخشی ، عملیات نظارت و بازرسی تخصصی در سطح مدارس با مشارکت همه ارکان موثر در امر آموزش وپرورش به صورت مستمر ادامه پیدا خواهد کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار