لحظاتی پیش جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در سالن جلسات استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حالی به ریاست استاندار برگزار شد که با یک حاشیه عجیب و تاسف برانگیز همراه بود.
کد خبر: ۱۰۹۵۳۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵ 04 March 2023

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، در این جلسه از طرف مدیریت جلسه وقت‌هایی به افراد حاضر برای بیان نکته نظرات خود داده شد که در بخشی از آن دهراب پور، مدیر کل بیمه سلامت استان از استخدام‌های فامیلی انتقاد کرد و حتی گفت که یکی از مدیران کل در همین جلسه از خانواده خود را استخدام کرده است.
البته دهراب پور پس از این ادعا از طرف استاندار ملزم به ارائه اسناد و اثبات ادعای خود شد که دهراب پور مجددا شهردار یاسوج را متهم به استخدام ۱۴۰ نفر از قول خود وی کرد که شهردار یاسوج ضمن تکذیب این موضوع گفت که من گفته ام ۱۴۰ نفر از جامعه ایثارگری در زمان من تبدیل وضعیت شده اند و پس از آن دهراب پور وسط، حرف شهردار صحبت کرد و پس از رد و بدل شدن چند جمله دهراب پور جملات «بسیار زشتی» بر زبان آورد که باعث اخراج وی از جلسه شد و استاندار از دهراب پور خواست حرمت خود و جلسه را حفظ کند و سالن را ترک کند.
در هنگام ترک جلسه، معاون سیاسی هم خطاب به وی گفت که در مورد خود شما هم، چنین مسائلی مطرح شده است ایا ما باید بگوییم چنین سخنانی صحت دارد.
پس از آن دکتر کرمی که متهم به استخدام خواهر خود شده بود ضمن تکذیب این موضوع اعلام کرد که اگر چنین موردی ثابت شود من فردا استعفا می‌دهم.
نکته: متاسفانه آن چه که در این خصوص رخ داد نشان دهنده لزوم توجه به مسائل فرهنگی و شخصیتی در تعیین مدیران است که متاسفانه در چنین مواقعی ضعف افراد در حفظ شان و جایگاه نظام و خود مشخص می‌شود.
آن چه که در این فیلم مشاهده می‌کنید بخشی از این اتفاقات است که بخش‌هایی هم به دلیل بر زبان آوردن جملات بسیار زشت، حذف شده است.

البته استاندار هم در بخشی از جمع بندی پایانی جلسه به این موضوع اشاره کرد و گفت: هر کس خوب عمل کرد جز رستگاران است و هر کس هم بد عمل کرد باید پاسخگو باشد.
احمدزاده افزود: نیاز نیست هر کسی که مسئول نیست در هر چیزی دخالت کند، اطلاعات سپاه، اداره اطلاعات، بازرسی و مراکز متعددی وجود دارد که چنین مواردی را پیگیری می‌کنند و اگر کسی اطلاعاتی دارد می‌تواند به دستگاه‌های متولی اعلام کند و قرار نیست هر کس هر چیزی را بر زبان بیاورد بلکه باید از مسیر قانونی پیگیری شود.
احمدزاده گفت: هر چیزی بر زبان نیاورید و مراقب رفتار‌های خود در استان باشید.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
محمدرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۷
سلام جناب دکتر دهراب پور در زمان آقای زارع و آقای مصطفی پور چرا این حرفها نمی زدید ی سری به بانک‌ها بزنید ببین چقدر نیرو گذاشتین تو بانک‌ها مخصوصا بانک‌مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار