- "پارسا شعبانی" با حکم سید علی احد زاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان دنا منصوب شد.
کد خبر: ۱۱۲۹۱۰۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶ 30 September 2023

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز شنبه در حکمی پارسا شعبانی را به سمت سرپرست فرمانداری دنا منصوب و از خدمات کورش درخشان زاده فرماندار سابق قدردانی کرد.

با توجه به اینکه درخشان زاده از وابستگان نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون بود و به جهت جلوگیری از هر گونه شائبه انتخاباتی از سمت خود به عنوان فرمادار شهرستان دنا استعفا داد.

کوروش درخشان زاده با حکم سید علی احمدزاده _ استاندار کهگیلویه و بویراحمد_ به عنوان مدیرکل روستایی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و جایگزین شهرضا دیودیده شد.

پیش از این استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر بی طرفی کامل فرمانداران شهرستان‌های ۹ گانه از آن‌ها خواسته بود که شرایط و تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات سالم، امن و با مشارکت بالای مردم در اسفندماه سال جاری را فراهم کنند.

سید علی احمدزاده افزوده بود که فرمانداران با تمام وجود برای مشارکت و سلامت انتخابات از هم اکنون برنامه ریزی کنند و تمهیدات لازم را بکار گیرند.

وی تاکید کرده بود که بحث انتخابات در کشور همواره یک پدیده و مقوله خاص است، اظهار کرد: در امر مهم انتخابات مشروعیت و مقبولیت دو مسئله مهمی است که باید در کنار هم دیده شود تا مشارکت پرشور و حداکثری رقم زده شود. در انتخابات پیش رو مقبولیت دست فرمانداران است و به عنوان کارگزان دولت وظیفه داریم که اجازه ندهیم معیار عدل، داد و قسط توسط صحنه گردانان خدشه دار شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: نباید اجازه دهیم کسی در انتخابات دخالت کند و از طریق خرید آراء و بازی‌های سیاسی کاری کند که رای مردم نادیده گرفته شود، اگر اینگونه باشد مقبولیت دیده نمی‌شود و جایی از کار نقص دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار