با تبدیل ۲۱۰ کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار دهدشت به عنوان نخستین شهر سبز استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه برق شناخته شد.
کد خبر: ۱۱۵۳۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱ 05 February 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، مدیر توزیع برق شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه طرح تبدیل ۲۱۰ کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار با اعتبار بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال در دهدشت به پایان رسید گفت: این شهر به عنوان نخستین شهر سبز استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه برق شناخته شد.
حسین عادلی نسب افزود: تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار مزایای زیادی از جمله افزایش پایداری شبکه، بازسازی شبکه فرسوده برق، صیانت از محیط زیست، پیشگیری از وقوع سرقت، صیانت از دارایی‌ها و کاهش تلفات برق و بهبود کیفیت ولتاژ مشترکان برق را در بردارد.
مدیر برق شهرستان کهگیلویه بیان کرد: با توجه به گسترش روز افزون سرقت شبکه فشار ضعیف سیمی و تأکیدات مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در اولویت طرح‌های مدیریت برق کهگیلویه قرار گرفت.
مدیریت برق شهرستان کهگیلویه با دارا بودن بیش از هزار و۷۵۲ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف افتخار خدمت رسانی و تأمین برق پایدار و مطلوب به بیش از ۴۲ هزار مشترک شهر‌های دهدشت، قلعه رئیسی و دیشموک را دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار