مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد: ۲۱ هزار نفر از مردم شهرستان چرام از پروژه‌های ابفا در دهه فجر بهره‌مند شدند.
کد خبر: ۱۱۵۳۹۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰ 12 February 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، امید صالحی در مراسم افتتاحیه پروژه‌های آب و فاضلاب با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و سایر مسئولان استانی و شهرستانی گفت: یکی از مشکلات ما در استان به قدمت خطوط لوله و فرسودگی آن‌ها مرتبط است.

صالحی افزود: برای حل این چالش، در همه نقاط استان از محل‌ها و ردیف‌های مختلف بودجه ای، پروژه‌های اصلاح و توسعه را شروع کردیم و در این میان شهرستان چرام نیز بی نصیب نبود.

وی گفت: اصلاح و توسعه حدود ۲۰۰۰ متر از خطوط شبکه توزیع و انتقال آب در شهر چرام و روستای آرند بخشی از پروژه‌های ما با اعتباری قریب به ۴۰ میلیارد ریال بود.

مدیرعامل آبفا گفت: در نهایت ۲۱ هزار نفر منتفع از این پروژه‌ها خواهند بود.

امید صالحی به اعتبارات سفر هیئت دولت به استان اشاره و افزود: در سفر اول ریاست محترم جمهوری به استان برای پروژه جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب چرام ۴۰ میلیارد تومان مصوب و تخصیص داده شد و این پروژه را در حدود یک سال و اندی اخیر از پیشرفت ۱۵ درصدی به ۹۵ درصد در حوزه سازه‌ای رساندیم و به محض تخصیص اعتبارات لازم انشالله بحث مکانیکال و نصب تجهیزات آن نیز حل خواهد شد.

پیشرفت ۹۵ درصدی فاضلاب چرام

پیشرفت ۹۵ درصدی فاضلاب چرام

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار