همزمان با ایام الله دهه مبارکه فجر انقلاب با تلاش ستاد دیه در کهگیلویه و بویراحمد، کمک خیرین، شکات و شورای های حل اختلاف استان ۱۰ نفر از محکومین مالی و جرائم غیرعمد از زندان های استان آزاد شدند.
کد خبر: ۱۱۵۴۰۴۳
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۸ 12 February 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی ستاد دیه استان علی عباس فلاحتی مطلق مدیرعامل نمایندگی ستاد دیه استان با بیان این خبر افزود: تلاش می‌شود در مناسبت‌ها و اعیاد ملی و مذهبی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد با پرداخت بدهی آنان از زندان آزاد شوند.

وی گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارکه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی با پیگیری‌های ستاد دیه، اعضاء شورا‌های حل اختلاف مستقر در زندان‌ها و اخذ شکات ۱۰ نفر از زندانیان محکومین مالی و جرائم غیر عمد از زندان‌های استان آزاد و به کانون خانواده خود بازگشتند.

مدیر عامل ستاد دیه استان اظهار کرد: بدهی این افراد بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده است که با وساطت مددکاران و اعضاء شورای حل اختلاف ستاد دیه ۲۴۰ میلیون اخذ رضایت شده استو مابقی از طریق تسهیلات به شکات پرداخت شده است.

فلاحتی مطلق در ادامه بیان کرد: امیدواریم در آستانه سال نو برای اینکه سایه پدران و سرپرستان خانواده‌ها بر سر فرزندان باشد با کمک خیرین و نیکوکاران زندانیانی که مجرم نیستند و به عنوان محکومین مالی و غیر عمد در زندان بسر می‌برند را از زندان آزاد کنیم.

وی در ادامه ضمن درخواست و طلب مساعدت از خیران افزود: نیکوکاران می‌توانند برای کمک به اینگونه زندانیان به محل ستاد دیه جنب مصلی امام خمینی (ره) یاسوج و یا وجوهات نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۳۶۳۳۳ بانک ملی به نام ستاد دیه استان واریز نمایند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار