کد خبر: ۱۱۵۹۶۵۱
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۷ 20 March 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد دکتر محمد بهرامی سه شنبه شب در جمع برخی از مردم حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون ضمن قبولی طاعات و عبادات و تبریک عید نوروز افزود: انتخابات در این حوزه انتخابیه شبیه بازی ایران با استرالیا بود، انتخاباتی سنگین با رقبایی مجهز و فاصله ما با رقبای ما کم بود، اما مردم زمان شناس وخواهان تغییر وضعیت موجود آمدند پای پای جریان مردمی راه روشن فردا و فاصله ما را با رقبا زیاد کردند که به تک تک این عزیزان خسته نباشید عرض می‌کنم.

دکتر بهرامی خاطر نشان کرد، کسانی به جریان راه روشن کمک کردند که خیلی از این عزیزان را در هیچ جمعی ندیدید و در این جریان بانوان خیلی زحمت کشیدند و شور وشعور انتخاباتی را در همایش‌ها به عهده داشتند و از زحمات همه فعالان و زحمت کشان این عرصه تشکر می‌کنم.

منتخب مردم شریف حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون گفت؛ مردم تغییر در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون را می‌خواستند که با حضور خود این تغییر را به وجود آوردند وبالاترین مشارکت در انتخابات ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ کشور در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون بوده و این مشارکت نشان می‌دهد که مردم جریان راه روشن فردا که متعلق به همه است را می‌خواستند.

وی خاطر نشان کرد؛ کارگروه‌های تخصصی، کارگروه مردمی و مناطق سه شهرستان این حوزه انتخابیه تشکیل شود تا به ما در جهت رفع مسایل و مشکلات کمک شود. در مرکز شهرستان‌ها، بخش‌ها و مناطق مختلف حوزه انتخابیه حضور پیدا می‌کنم.

بهرامی در ادامه افزود: این جریان باید همه را نمایندگی کند و عملکردش باید برای مردم بماند، سردسیر و گرمسیر، سفلی و علیا، اصولگرا و اصلاح طلب نداریم و مردم به ما اعتماد کردند و پای صندوق‌ها حاضر شدند واعتمادمردم شرط اصلی است.

از تلاش‌ها و زحمات اعضای شورای تامین استان بویژه دستگاه‌های قضایی، امنیتی، انتظامی و نظامی، دفتر نظارت و بازرسی استان در برگزاری انتخابات ۱۱ اسفند ماه تقدیر و تشکر می‌کنم.

محمد بهرامی در پایان یک تقاضا از مردم شریف شهرستان‌های بویراحمد، دنا ومارگون داشت وگفت؛ در روز‌های گذشته وآینده بنا به شرایط کاری و حضور در جلسات مستمر آن گونه که زیبنده‌ی جایگاه، شان ومنزلت عزیزانم باشد، قادر به پاسخگوی تلفنی خیلی از بزرگورانی که صرفا به جهت عرض تبریک تماس گرفتند، نبودم و ضمن معذرت خواهی از مردم شریف وبا اصالت این حوزه انتخابیه، ان شاءالله ضمن حضور در تمامی روستا‌ها، با برنامه‌ها وراهکاری مدون، پاسخگوی همه‌ی خوبان خواهم بود

پیشاپیش عید نوروز را خدمت همه مردم استان بویژه حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون تبریک عرض می‌کنم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار