سرپرست اداره کل آموزش و پرورش
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد بر ارتقاء خدمات درمانی بیمه دانا به فرهنگیان تاکید کرد وگفت: تعامل و همکاری بیمه دانا و آموزش وپرورش برای ارائه خدمات مطلوب بیمه‌ای به فرهنگیان ضروری است.
کد خبر: ۱۱۶۰۳۳۴
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۰ 26 March 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، محمد جمالی در دیدار نوروزی با سید مهدی صادقی رئیس شعبه بیمه دانا یاسوج با تبریک حلول سال نو و قبولی طاعات و عبادات در ماه بهار قرآن گفت: بیمه یک چتر حمایتی و پشتوانه مهمی برای حوادث احتمالی است که در این زمینه بیمه تکمیلی فرهنگیان نقش مهمی درارتقاء سلامت آنان دارد.
وی با اشاره به اینکه آموزش وپرورش بزرگترین جامعه آماری را دارد گفت: معلمان سرمایه‌های اجتماعی جامعه هستند و ارائه خدمات دقیق و منظم به این قشر فرهیخته حساسیت بالایی دارد.
جمالی با تقدیر از همکاری خوب بیمه دانا در استان با آموزش وپرورش گفت: دولت سیزدهم در تلاش است که با گسترش خدمات بیمه‌ای، فضایی امن را برای فرهنگیان که جز شریف‌ترین اقشار جامعه هستند، فراهم آورد.
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد بر استمرار، حفظ و ارتقاء خدمات درمانی بیمه دانا به فرهنگیان تأکید کرد و خواستار افزایش تعامل و همکاری‌های موجود برای رفع مشکلات احتمالی و ارائه خدمات مطلوب بیمه‌ای به فرهنگیان شد.
سید مهدی صادقی رئیس شعبه بیمه دانا یاسوج نیز در این دیدار نوروزی با برشمردن نقش و اهمیت آموزش وپرورش در رشد، تعالی و پیشرفت کشور، و نقش معلمان در این زمینه گفت: با توجه به اهمیت شغل معلمی برای تعلیم و تربیت انسان‌ها، ما در بیمه دانا برای ارائه خدمات مطلوب به فرهنگیان عزیز از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.
وی با بیان اینکه بیمه دانا با اکثر مراکز خدمات درمانی در سطح استان قرارداد منعقد کرده است بیان کرد: در سال گذشته در اکثر شهرستان‌ها ومناطق که فاقد نماینده بیمه بودیم نماینده مستقر کردیم و با روسای ادارات آموزش وپرورش جلساتی برگزار کردیم تا مشکلات احتمالی فرهنگیان در بحث بیمه را در سریعترین زمان ممکن حل نماییم.
صادقی، تلاش برای افزایش رضایت مندی جامعه فرهنگیان را از اولویت‌های بیمه دانا عنوان کرد وگفت: مطالبات معوقه فرهنگیان را در کمترین زمان ممکن پرداخت می‌کنیم.
در این دیدار مقرر شد در راستای تعامل بهتر جلسه‌ای با حضور کارشناسان امور رفاهی شهرستان‌ها ومناطق برگزار و مشکلات احتمالی بررسی و نسبت به رفع آن‌ها اقدام گردد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار