رئیس کمیته امداد باشت : یکی از نیکوکاران شهر باشت حمایت از ۱۰ یتیم و فرزند نیازمند زیر حمایت کمیته امداد باشت را به صورت یکجا برعهده گرفت.
کد خبر: ۱۱۶۰۵۳۶
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۴ 28 March 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، لیلا برماس  اظهار کرد: خیر باشتی همزمان با میلاد کریم اهل بیت (ع) حمایت از ۱۰ فرزند یتیم را به عهده گرفت.

رئیس کمیته امداد باشت ادامه داد: جامعه خیران و نیکوکاران فعال در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین همه قشر‌های جامعه را شامل شود چرا که در این طرح می‌توان از هر تعداد فرزند و با هر میزان پرداختی ماهیانه حمایت کرد.

وی استقبال خیران، نیکوکاران و مردم نوعدوست شهرستان باشت از این طرح حمایتی را چشمگیر و تحسین برانگیز دانست و گفت: هم اکنون یک هزار و ۲۰۰ نفر از مردم باشت از فرزندان یتیم و نیازمند حمایت می‌کنند.

برماس نقش کمیته امداد در این طرح را معرفی فرزندان یتیم و ایجاد ارتباط میان نیکوکاران و آن‌ها دانست و گفت: تمام وجوه واریزی خیران مستقیم به حساب فرزند معنوی تحت حمایت آن‌ها واریز می‌شود. 

لازم به توضیح است افزون بر دو هزار و ۱۳۰ خانوار در شهرستان باشت از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند. حداقل هر کودک یتیم ماهانه ۱۰ میلیون ریال برای تامین نیاز‌های اولیه زندگی مانند خوراک و پوشاک نیاز دارد و این در حالی است که سرانه واریزی خیران در طرح اکرام در در شهرستان باشت ۱۵ میلیون تومان است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار