آیت الله رِِئیسی ،رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم حاج امراله خرسندیان پدر بزرگوار شهیدان والامقام، الله‌کرم، الله‌کس و محمد خرسندیان را به مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد و خانواده این فقید سعید تسلیت گفت.
کد خبر: ۱۱۶۲۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۲ 14 April 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، در متن پیام تسلیت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی آمده است: درگذشت مرحوم حاج امراله خرسندیان، پدر بزرگوار شهیدان والامقام، الله‌کرم، الله‌کس و محمد خرسندیان و جانبازان سرافراز مهدی و الله‌رحم خرسندیان، موجب تاثر خاطر شد.

رئیس جمهور افزود: این پدر فداکار که با ایمان راسخ به آموزه‌های اسلامی و ارزش‌های متعالی انقلاب، همه سرمایه‌های ارزشمند زندگی خود را برای عزت و اقتدار میهن اسلامی روانه میدان ایثار و شهادت کرد، بی‌شک شأنی رفیع در پیشگاه الهی خواهد داشت.

آیت‌الله رئیسی عنوان کرد: اینجانب مصیبت وارده را به مردم شریف استان کهگیلویه و بویر احمد و خانواده مکرم این فقید سعید تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همجواری با شهیدان گرانقدرش و برای عموم بازماندگان معزز صبر و سلامتی مسألت دارم.

مرحوم حاج امرالله خرسندیان پدر سه شهید دفاع مقدس؛ " اله کرم، اله کس و محمد خرسندیان" است. اله کرم در شهریور سال ۱۳۶۰ به شهادت رسید، اله کس سال ۱۳۶۱ در عملیات رمضان آسمانی شد و شیخ محمد خرسندیان نیز چهارم دی ۱۳۶۵ در عملیات کربلای۴ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار