امام جمعه یاسوج و نماینده، ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات شجاعانه نیرو‌های مسلح ایران اسلامی در قلب رژیم صهیونیستی مایه افتخار برای همه جهان اسلام و ملت‌های آزادی‌خواه جهان است.
کد خبر: ۱۱۶۲۵۹۵
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۹ 14 April 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، آیت الله سید نصیر حسینی در گفتگو با خبرنگار ایسنا افزود: رژیم صهیونیستی طی ۷۵ سال جنایات بیشماری انجام داده است و در جنایت دیگری که به کنسولگری ایران در دمشق سوریه حمله کرد از خطوط قرمز عبور کرد که باید پاسخ داده می‌شد.

وی اظهار کرد: اگر عملیات وعده صادق، گسترده و پیچیده بامداد امروز انجام نمی‌شد، رژیم صهیونیستی گستاخ‌تر می‌شد.

نماینده، ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با وجود سه لایه حفاظتی و امنیتی رژیم صهیونیستی و حمایت‌های آمریکا و غرب از این رژیم جنایتکار ر رهگیری موشک‌ها و پهپاد‌های ایران اسلامی، این موشک‌ها و پهپاد‌ها به هدف اصابت کردند و درس عبرتی به همه ظالمان و جنایتکاران داد که در صورت هرگونه تعرض به ایران اسلامی جواب کوبنده‌ای دریافت خواهند کرد.

حسینی تصریح کرد: زمان بزن و در رو تمام شد و با عملیات «وعده صادق» رژیم گستاخ و متجاوز را تنبیه کردیم و این عملیات در واقع یک نقطه عطفی در تاریخ بشریت است.

وی ادامه داد: سایر دشمنان ما از این حمله درس گرفتند که نمی‌شود با ایران اسلامی در افتاد.

امام جمعه یاسوج بیان کرد: در صورتی که رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی غلطی کند پاسخ کوبنده‌تر و محکم‌تری دریافت خواهد کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار