سرپرست فرمانداری دنا  طی پیامی فرارسیدن روز جهانی صلیب سرخ ، و هفته هلال احمر را به تلاشگران عرصه امداد و نجات و خدمات داوطلبانه و بشردوستانه این نهاد تبریک گفت.
کد خبر: ۱۱۶۵۹۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۹ 08 May 2024

به گزارش خبرگزاری تابناک کهگیلویه وبویراحمد  پارسا شعبانی سرپرست فرمانداری دنا  طی پیامی فرارسیدن روز جهانی صلیب سرخ ، و هفته هلال احمر را به تلاشگران عرصه امداد و نجات و خدمات داوطلبانه و بشردوستانه این نهاد تبریک گفت.

متن پیام سرپرست فرمانداری دنا به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم


نام جمعیت هلال احمر از دیرباز با فرهنگ ایثار ، فداکاری ، خدمت به همنوع و  احساس مسئولیت انسان های شریف ، تلاشگر و سختکوش گره خورده است ، انسان هایی از جنس فرشتگان که در سخت ترین و بحرانی ترین لحظات، خالصانه در کنار هموطنان و همنوعان خود بوده و به یاری حادثه دیدگان و نیازمندان می شتابند.
روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر فرصت ارزشمندی است برای پاسداشت خدمات انسان دوستانه و داوطلبانه طلایه داران مهرورزی و پرچمداران نوعدوستی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران که همه توان خود را در خدمت به ایران اسلامی بسیج کرده و همواره در صف مقدم مقابله با حوادث و بحران ها پیشتاز بودند.
ضمن ادای احترام به پیشگاه شهدای امدادگر به عنوان پیام آوران راستین عرصه خدمت ، روز جهانی صلیب سرخ وهفته هلال احمر  را صمیمانه به مدیران ، کارکنان، نجاتگران ، داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر کشور عزیز ایران استان کهگیلویه وبویراحمد و شهرستان دنا تبریک عرض نموده و امیدوارم همواره در پیشبرد اهداف متعالی و بشردوستانه این نهاد مقدس سربلند و موفق باشید .
پارسا شعبانی سرپرست فرمانداری دنا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار