مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد : در حال حاضر ۲۵۰۰ نفر از فرهنگیان این استان از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین هستند.
کد خبر: ۱۱۶۶۰۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۸ 09 May 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه  وبویراحمد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قباد مبشری ، گفت : طرح اکرام ایتام و محسنین به منظور حمایت از فرزندان خانواده‌های تحت حمایت این نهاد، از مهمترین برنامه‌های کمیته امداد است.

وی افزود: در این طرح نیکوکاران با قبول سرپرستی ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند ماهیانه مبلغی به حساب آنان واریز می‌کنند.

مبشری با بیان اینکه ۸۵۰۰ یتیم و فرزند محسنین از حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برخوردار هستند، گفت: در حال حاضر ۱۶ هزار حامی نیکوکار سرپرستی این ایتام و فرزندان محسنین را برعهده دارند.

وی بیان کرد: ۲۵۰۰ نفر از حامیان ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از فرهنگیان استان هستند.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به پویش حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین در هفته معلم اشاره کرد و گفت: در این پویش ۱۷۶ حامی فرهنگی جدید به جمع حامیان استان اضافه شد که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵۹ درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه کمک‌های نقدی حامیان به صورت مستقیم به حساب فرزندان معنوی آنان واریز می‌شود، افزود: حامیان نیکوکار در سال گذشته ۵۳ میلیارد تومان به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت خود کمک کرده اند.

مبشری ضمن تقدیر از حامیان نیکوکار و همراهان کمیته امداد، گفت: از مهمترین راه‌های حامی شدن برای ایتام و فرزندان محسنین، علاوه بر مراجعه مستقیم به کمیته امداد و مراکز نیکوکاری وابسته به این نهاد، مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و همچنین ارسال عدد یک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۴ است.

شایسته ذکر است، مراسم تجلیل از فرهنگیان حامی ایتام و فرزندان محسنین در هفته معلم، در تمامی ادارات کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار و با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از آنان تجلیل به عمل آمد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار