سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از تمدید فرآیند سنجش نوآموزان برای ورود به پایه اول ابتدایی تا ۲۰ خردادماه جاری خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۹۱۲۷
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۲ 30 May 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد محمد جمالی گفت: سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان پیش شرط مهم ورود به پایه اول ابتدایی است.
وی افزود: از آغاز اجرای برنامه سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی تا کنون بیش از ۱۰ هزار نوآموز بدو ورود به دبستان در استان ارزیابی شده اند.
وی از خانواده‌هایی که تاکنون برای سنجش فرزندان بدو ورود به دبستان خود اقدام نکرده اند، درخواست کرد این فرآیند را هر چه زودتر طی کنند.
جمالی افزود: متولدین قبل از مهر ۱۳۹۶ تا اول مهر ۱۳۹۷ که در سال ۱۴۰۳ می‌توانند وارد پایه اول دبستان می‌شوند الزاماً باید در برنامه سنجش بدو ورود شرکت کنند، در غیر این صورت امکان ثبت‌نام در پایه اول را نخواهند داشت.
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه: پایگاه‌های مراکز جامع سنجش، آموزش، توانبخشی ومداخله در شهرستان‌ها و مناطق تابعه استان آماده پذیرش نو آموزان بر اساس نوبت دهی در سامانه است گفت: اولیاء گرامی می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی https://my.medu.ir نسبت به ثبت نام نوآموزان در پایگاه‌های سنجش محل زندگی خود اقدام نمایند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار