سرپرست اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: ساماندهی نیروی انسانی اولویت اصلی آموزش و پرورش است.
کد خبر: ۱۱۶۹۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۰ 05 June 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، محمد جمالی در جلسه توجیهی ساماندهی نیروی انسانی، نقل وانتقالات و بررسی وضعیت نیروی انسانی در سال تحصیلی آتی که با حضور روسا، معاونین آموزشی و کارشناسان طرح وبرنامه وفناوری ۱۳ شهرستان ومنطقه استان برگزار شد گفت: اولویت اصلی آموزش وپرورش در پروژه مهر ساماندهی نیروی انسانی و تشکیل کلاس درس است.
وی افزود: اگر منابع انسانی درست مدیریت شود و روند تصمیم سازی‌ها و برنامه ریزی‌ها به خوبی اجرا گردد، ساماندهی و مدیریت تمامی فرایند‌های سازمانی به درستی انجام می‌شود و هیچ کلاس درسی در مهرماه بدون معلم نخواهد بود.
سرپرست اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد، رعایت دقیق شیوه نامه نقل انتقالات نیروی انسانی را مورد تاکید قرار داد و گفت: هیچ اقدامی خارج از ضوابط قانونی و شیوه نامه ساماندهی نیروی انسانی انجام نگیرد.
وی بر پیگیری روند سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان تا ۲۰ خردادماه تاکید کرد وگفت: ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان نیز تا قبل از پایان خردادماه به اتمام برسد تا در ابتدای مهرماه هیچ دانش آموزی بدون کتاب نباشد.
درادامه این جلسه وحید بادغن مدیر اداره منابع انسانی و حمید لقمانی معاونت طرح وبرنامه اداره کل و کارشناسان این حوزه، شیوه نامه ساماندهی نیروی انسانی را تشریح و خواستار دقت نظر بیشتر در اجرای تمامی مفاد شیوه نامه شدند.
در این نشست اعضای شورای معاونان آموزش و پرورش استان و روسای آموزش وپرورش شهرستان‌ها ومناطق ۱۳ گانه به بیان چالش‌ها و راهکار‌های حوزه‌های آموزشی، تربیتی و نیروی انسانی پرداختند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار