مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت : با توجه به هماهنگی صورت گرفته مقرر شده که محور ارتباطی یاسوج- اصفهان که نقش مهمی در تسهیل رفت و آمد جاده‌ای استان و منطقه جنوب کشور دارد طی سه روز آینده رفع مسدودیت خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۷۰۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۱ 07 June 2024

محمد راستا مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد امروز_ پنجشنبه، هفدهم خرداد_ در بازدید از محل ریزش پل بنسنجان، اظهار کرد: در پی ریزش خاک کوله پل باند دوم یاسوج به سمت اصفهان در اثر عملیات خاک‌برداری پل دوم، بخشی از جسم راه کوله قدیم خاکریز ریزش کرد و به دلیل اینکه پل قدیم فاقد دستک بود، قسمت کمی زیر جاده در این محل خالی شد و با توجه به پیگیری‌های انجام شده جاده یک‌طرفه و از سمت سمیرم به سمت یاسوج به خاطر خطر‌های احتمالی مسدود شده‌است.

محمد راستا عنوان کرد: شامگاه چهارشنبه، هفدهم خرداد، پل بنسنجان در مسیر یاسوج به اصفهان به علت ریزش کوله کناری پل مسدود شد و رفت‌وآمد مردم به شهر یاسوج از سمت اصفهان باید از مسیر تنگ مهریان یا کمربندی جاده یاسوج به شیراز انجام شود.

راستا افزود:از دیروز عصر به محض باخبر شدن از موضوع دستگاه‌های راهداری استان و پلیس راه و فرمانداری بویر احمد و معاون عمرانی استاندار در محل حضور یافته و همکاری لازم را انجام دادند و جاده هم اکنون یک طرفه هست.
وی عنوان کرد:با توجه به پیگیری‌های انجام شده جاده یکطرفه واز سمت سمیرم به سمت یاسوج به خاطر خطر‌های احتمالی مسدود شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پل را تحویل پیمانکار دادیم گفت:محل ریزش برای اجرای قالب‌بندی و بتن‌ریزی و تثبیت، قسمت ریزشی تحویل پیمانکار شده است و به مدت دو الی سه روز اتمام و مشکل برطرف خواهدشد.

راستا تصریح کرد: اداره کل راه و شهرسازی و پیمانکار پروژه با تمام امکانات در حال کار بر روی پل هستیم، که تمام تلاشمان بر این است که در کمترین زمان ممکن مشکل برطرف شود.
وی خاطر نشان کرد:در کارگاه‌های عمرانی و راه سازی این سری اتفاقات امری عادی است و هیچگونه جای نگرانی نیست و در حال حاضر با سرعت و دقت در حال کار در روی پروژه هستیم.
مدیرکل راه و شهرسازی گفت: درصورتیکه جاده خطری ایجاد نکند، طی ۲ الی ۳ روز آینده جاده باز گشایی میگردد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار