دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آخرین اقدامات در خصوص حادثه درگیری در پارک آبشار یاسوج و شهادت یک مرزبان هرمزگانی، گفت: یک نفر از متهمین بازداشت شده و بررسی‌های لازم در حال انجام است.
کد خبر: ۱۱۷۰۳۹۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۲ 09 June 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سید علی ملک‌حسینی در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار کرد: بازپرس بلافاصله در محل حضور پیدا کرد تشکیل پرونده شد و اظهارات نیز گرفته شده است.

وی افزود: تحقیقات اولیه صورت گرفته است و یک نفر از متهمین نیز بازداشت شده و بررسی‌های لازم در حال انجام است.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تا زمانی که با بررسی ادله ابعاد مختلف این حادثه مشخص و سایر متهمین احتمالی نیز شناسایی و دستگیر شوند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد نیز با تشریح جزئیات شهادت مرزبان هرمزگانی در آبشار یاسوج گفت: این مرزبان شجاع در حالی که بهمراه خانواده در مرخصی بود، اما با شجاعت و احساس مسئولیت و تعهد به یاری همرزمان خود و ماموران پلیس در استان شتافت و در این راه و با اصابت گلوله آسمانی شد.

سردار کیقباد مصطفایی ضمن تایید شهادت یک مرزبان هرمزگانی در یاسوج، اظهار کرد: وقتی اراذل و اوباش در این پارک ایجاد مزاحمت کرده و همکاران ما وارد عمل می‌شوند، آن‌ها به همکاران تعرض و حمله می‌کنند که این مرزبان شجاع با وجودی اینکه در مرخصی بوده به کمک نیرو‌های ما می‌آید.

وی افزود:، اما این مرزبان هرمزگانی از سوی اراذل و اوباش مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و به شهادت می‌رسد.

وی بیان کرد: این حادثه ناگوار اواخر شب گذشته ساعت ۲۴ شنبه شب رخ داد و هنگامی که اراذل و اوباش در پارک آبشار یاسوج ایجاد مزاحمت می‌کنند، درگیری بین ماموران پلیس و این افراد اتفاق افتاد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: موضوع و جزئیات کامل این حادثه ناگوار با همگانگی دستگاه قضایی در دست بررسی است و موارد تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به توضیخ است ، استواریکم احسان فرخیانی، متولد ۱۳۷۶ دریابان پایگاه دریابانی بندرلنگه در ایام مرخصی به همراه خانواده (همسر و فرزند سه ماهه) در این شهر به سرمی برد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار