استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تخصیص ۹۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات " مقابله با کرونا" برای تجهیز مراکز درمانی و بیمارستان های استان خبر داد.
کد خبر: ۹۶۴۹۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰ 18 May 2021
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حميد پوراصغری معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه كشور دیدار و گفتگو کرد. علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد استاندار را در این دیدار همراهی کرد.

حسین کلانتری، اظهار داشت: در این نشست دستورات لازم توسط پور اصغری معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه كشور برای تامین اعتبار به مبلغ ۹۰ میلیارد تومان جهت دانشگاه علوم پزشکی در راستای تجهیز مراکز درمانی بیمارستان ها و مبارزه با ویروس کرونا صادر شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به پیگیری احداث بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی دهدشت با مشارکت تامین اجتماعی، وزارت بهداشت و درمان و سازمان برنامه و بودجه کشور اشاره کرد و افزود: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در کوتاه ترین زمان ممکن کلنگ آن با حضور مسئولان کشوری به زمین زده شود‌.

کلانتری خاطرنشان کرد: در این دیدار تقویت تامین اعتبار جهت بیمارستان های ۳۲ تختخوابی سی سخت، پاتاوه، لنده، چرام و بهمئی نیز با جدیت پیگیری شد.

حمید پور اصغری معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در این دیدار با بیان اینکه عملکرد استان در حوزه کرونا قابل تقدیر است، اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای پیگیری مشکلات مردم استان در حوزه های مختلف به ویژه بهداشت و درمان به کار می گیریم.

وی افزود: مردم کهگیلویه و بویراحمد بیش از این شایسته خدمت رسانی هستند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار