نماینده ولی فقیه در استان
آیت الله سید نصیر حسینی : دشمن از رویارویی با ملت های همیشه بیدار و آزاد بویژه مسلمان نا امید شده و رو به هویت زدایی دینی و فرهنگی در برابر این جوامع آورده اند تا بلکه بتوانند با این حربه به آنان تسلط یابند.
کد خبر: ۱۰۴۶۱۰۸
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳ 22 May 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست با معاون پژوهش،برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش این استان با بیان اینکه این سند تیشه به ریشه هویت دینی جامعه ما می زند گفت : توطئه‌ و ترفندی که استعمار و استثمار در مقابل ما در پیش گرفته اند بدنبال این است که هویت دینی جامعه ما را بزداید تا بتواند هویت مورد نظر خود را در اینجا جا بدهد.

آیت الله سید نصیر حسینی اجرای این سند را بنا به تعبیر مقام معظم رهبری، مانعی بزرگ برای رشد و تربیت انسان های وارسته،خلاق و اندیشمند در چهارچوب سبک ایرانی -اسلامی دانست و افزود:دشمنان با این کار بنیان مهم خانواده که کانون اصلی تربیت انسان های هاي شایسته است را نشانه رفته اند تا به اهداف شوم خود دست یابند،.

نماینده ولی فقیه در استان رسالت مهم تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت را در این برهه زمانی خطیر و سنگین برشمرد و گفت:ایستادگی در برابر جریان نفوذ و انحراف و هویت بخشی به دانش آموزان در مدرسه متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی از مهمترین وظایف متولیان تعلیم و تربیت است که این مهم با انجام کار جهادی،انقلابی و خالصانه توام با هوشیاری و حضور به موقع در بزنگاه ها محقق می شود.

آیت الله سید نصیر حسینی با بیان اینکه امروزه جنگ های نظامی و اقتصادی هیچ نتیجه و دستاورد پایداری برای استعمار و استکبار ندارد افزود:آنها از رویارویی با ملت های همیشه بیدار و آزاد بویژه مسلمان نا امید شده و رو به هویت زدایی دینی و فرهنگی در برابر این جوامع آورده اند تا بلکه بتوانند با این حربه به آنان تسلط یابند.

نماینده ولی فقیه در استان از دست اندرکاران آموزش و پرورش استان خواست با تخصیص منابع ، تجهیزات لازم ، فضای آموزشی کافی و برنامه ریزی درست برای جبران عقب ماندگی ها در نظام تعلیم و تربیت بیش از پیش تلاش کنند.

هویت‌بخشی به دانش‌آموزان در آموزش و پرورش با جدیت دنبال می‌شود

معاون پژوهش،برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این دیدار با بیان اینکه هویت‌بخشی به دانش‌آموزان در آموزش و پرورش با جدیت دنبال می‌شود گفت: منظور از هویت ویژگی‌های رفتاری و اخلاقی است که شاکله شخصیت فرد و چیستی آن را تعیین می‌کند .

ایمان سبحان نژاد با اشاره به اینکه دانش‌آموز ما باید بر اساس هویت ملی رشد کند، تربیت شود و پیش رود ادامه داد: در این جنگ تلاش ما ناظر بر امروز و فردا نیست بلکه مشارکت کردن در این نبرد و ناظر بر بقا و ادامه ارزش‌های دینی و الهی کشور است که باید در نظام تعلیم و تربیت کماکان ادامه داده شوند.
وی گفت:متوليان آموزش و پرورش تمام تلاش خود را به کار می بندند تا دانش آموزانی شایسته، خلاق،انقلابی و متفکر متناسب با هویت و فرهنگ ایرانی اسلامی تربیت کرده و تحویل جامعه بدهد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار