مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد به صورت سرزده از هنرستان طالقانی شهر یاسوج بازدید و از نزدیک در جریان فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
کد خبر: ۱۰۷۸۲۹۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱ 21 November 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، حسنعلی عزت خواه در این بازدید سرزده که به همراه رئیس اداره فنی حرفه ای وکاردانش و رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش وپرورش استان صورت گرفت ضمن حضور در کلاسهای درس با هنرجویان از نزدیک در فضایی صمیمی گفتگو کرد.

وی در جمع هنرجویان این هنرستان ضمن تقدیر از زحمات مدیر ، عوامل اجرایی وهنرآموزان که با برنامه ریزی و تلاش مضاعف از همه ظرفیتها برای ارائه بهترین خدمات آموزشی و پرورشی به هنرجویان استفاده می کنند گفت: تحصیل در هنرستانهای فنی وحرفه ای برای یادگیری مهارت یک ضرورت است که لازم است هنرجویان از فرصتها برای مهارت آموزی به خوبی استفاده کنند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد خطاب به دانش آموزان گفت: با هویت و تاریخ انقلاب اسلامی آشنا باشید ، وقایع روز را رصد کنید تا از محیط پیرامون خویش آگاهی داشته باشید.

عزت خواه در جمع مدیر و عوامل اجرایی هنرستان طالقانی نیز به جهاد تبیین اشاره کرد و گفت: معلمان عزیز در مقوله مهم جهاد تبیین رسالت خطیری بر عهده دارند و باید با آموزش و تربیت صحیح دانش آموزان را با وقایع انقلاب آشنا کنند.

در این بازدید مدیر هنرستان طالقانی شهر یاسوج ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، گزارشی از فعالیتهای آموزشی و پرورشی این هنرستان و ارائه و مسائل و مشکلات پیش رو برای آموزش بهتر هنرجویان را مطرح کرد .

کشاورز خواستار توجه بیشتر به تجهیزات برای مهارت آموزی دانش آموزان بالاخص در بخش کامپیوتر شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار