افتتاح نمایشگاه عکس هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه هنری فارس
نمایشگاه آثار هنرمندان عکاس کهگیلویه و بویراحمد در نگارخانه مهر و ماه حوزه هنری فارس گشایش یافت.
کد خبر: ۱۱۰۸۳۴۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۹ 02 June 2023

به گزارش تابناک کهگیلویه وبویراحمد؛ در آیین افتتاحیه این نمایشگاه شریف اسلامی رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آثار نمایش داده شده در این رویداد اظهار داشت فارس و کهگیلویه و بویراحمد پاره‌های یک پیکرند و ما نیازمند این ارتباطات هستیم.
وی افزود سال گذشته دوره توانمندسازی عکاسان استان را برگزار کردیم و محصول این جریان تولید آثار ارزشمندی است که بخشی از آن‌ها در این نمایشگاه عرضه شده است.
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد ارتباط فرهنگی متقابل همیشه وجود داشته و امیدواریم ما نیز بتوانیم به سهم خویش گامی در این مسیر برداریم.
وحید نمازی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس نیز در سخنانی کوتاه اظهار داشت: ماهواره از ارتباط متقابل هنرمندان حمایت می‌کنیم و این ارتباط را برای پیشرفت در عرصه هنر ضروری می‌دانیم لذا همیشه از پیشگامان ارتباطات هنری بوده‌ایم و نمایشگاه حاضر یکی از جلوه‌های این ارتباط است.
وی با اشاره به موضوع نمایشگاه که به زندگی مردم به ویژه عشایر غیرتمند منطقه می‌پردازد گفت: زندگی عشایر سرشار است ارزش‌ها و زیبایی‌هایی است که ثبت شدن آن‌ها در قالب‌های هنری همچون عکاسی ارزشی افزون‌تر به آن می‌بخشد.
در ادامه مراسم نمایشگاه شوق زندگی با حضور تنی چند از هنرمندانی که آثارشان در نمایشگاه حضور دارد گشایش یافت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار