براستی آیا ارزشش را داشت که برای به دست آورند منصب استانداری اینگونه چوب حراج به آبروی استان بزنید؟ چطور رویتان می شد که هفته ها در تهران مشغول رفت و آمد به مجلس و وزارت کشور باشید به امید کسب کرسی استانداری؟؟؟
کد خبر: ۹۹۵۸۳۳
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲ 22 September 2021
یکی از مخاطبان تابناک کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به انتخاب استاندار جدید طی یادداشتی انتقادی به برخی اصولگرایان نوشت : پس از کش و قوس های فراوان بالاخره استاندار کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد!
برخی اصولگرایان که به صورت کاملا جدی و محکم به دنبال انتخاب گزینه مطلوب شان برای استانداری بودند با جواب منفی وزارت کشور روبه رو شدند و این خلاف رویاپردازی هایشان بود چون به گمان شان با انتخاب دولت آیت الله رئیسی، بسیاری از مناصب را شکار خواهند کرد و با این حرکت انقلابی دولت اقای رییسی،عملا به افسردگی سیاسی دچار میشوند.
برخی از طیف اصولگرایان ابتدا سعی کردند شانس خود را جهت ورود مقتدرانه به مجلس امتحان کنند که با رای محکم مردم روبه رو شدند که یکپارچه به آنان نه گفتند، همان انقلاب بزرگ اسفند 98
سپس به انتظار انتخابات 1400 نشستند که آمدن دولت همسو از این آب ماهی صید کنند که به جای ماهی، نهنگ شکار کردند و خود غرق شدند.
براستی آیا ارزشش را داشت که برای به دست آورند منصب استانداری اینگونه چوب حراج به آبروی استان بزنید؟
چطور رویتان می شد که هفته ها در تهران مشغول رفت و آمد به مجلس و وزارت کشور باشید به امید کسب کرسی استانداری؟؟؟
آیا اخلاق سیاسی و گریز از پست که در منابر تان فریاد میزنید این بود؟
آیا نخوانده اید از مکتب امام صادق که میفرماید؛مَلْعُونٌ مَنْ تَرَأَّسَ مَلْعُونٌ مَنْ هَمَّ بِهَا مَلْعُونٌ کلُّ مَنْ حَدَّثَ بِهَا نَفْسَهُ؛ ملعون است کسی که ریاست طلبی کند و کسی که به ریاست همّت گمارد و کسی که در فکر آن باشد.
کجا رفت ادعا تقوا و پرهیزکاری تان؟
برخی فقط شهوت جوانان را به چشم بد نگاه می کنند اما در برابر «شهوت قدرت» بسیاری از چهره های سیاسی ساکتند و حتی آن را چیز بدی نمیدانند.
واقعا مشمئز کننده تر از کسانی که خودشان هم میدانند صلاحیت اداره یک روستا را ندارند اما فقط برای مطرح کردن نام خود به وزارت کشور میکنند ،کسی هست؟؟؟
ای کاش این بخش از اصولگرایان میخواندند که پیشوای مکتب مان امام علی علیه السلام می فرمایند : ضرری که از ناحیه ریاست طلبی متوجه دین انسان می شود از ضرری که دو گرگ درنده به گلّه گوسفند بدون چوپان می زنند بیشتر است.
براستی که هیچگاه ضرورت های زمانه خویش را درک نکردید، همیشه یا در حال افراط بوده اید یا تفریط
به چند تار موی بیرون ریخته از روسری دخترکی گیر می دادید اما خود برای شهوت قدرت ، سر از پای نمی شناختید و چه مشمئز کننده است دین داری تان و چه سست است ایمان تان!
‌اما در آخر به شما توصیه ای میکنم که بروید و کتاب چهل حدیث حضرت امام روح الله خمینی را بخوایند که شاید کمی دلتان از حب قدرت خالی شود.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار