معاون آموزش متوسطه خبر داد
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت : ثبت نام به منظور شرکت در طرح تعمیق و تثبیت یادگیری و جبران افت تحصیلی دانش آموزان متوسطه در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.
کد خبر: ۱۰۵۳۰۸۳
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱ 27 June 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، محمد جمالی آرند با بیان اینکه ثبت نام برای شرکت در این طرح از امروز آغاز و تا ۱۱ تیرماه ادامه دارد گفت:روز بعد از مهلت قانونی ثبت نام در این طرح ،کلاسها ویژه دانش آموزان نام نویسی کرده برگزار می شوند.
وی افزود: در راستای توسعه عدالت آموزشی و تربیتی و باهدف بهبود و تکمیل فرایند آموزش، جبران نارسایی‌ها ، کاستی‌های آموزشی و تعمیق یادگیری دانش آموزان دوره‌های ابتدائی، اول متوسطه و دوم متوسطه (نظری، فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش) در مناطق سیزده گانه استان، تابستان امسال این طرح اجرا می‌شود.
محمد جمالی با بیان اينکه تلاش می شود در این طرح ۴۰ درصد از جمعیت دانش آموزی استان زیر پوشش قرار بگیرد افزود:این طرح با مشارکت نهادهای حمایتی،خیرین ،گروه‌های جهادی و سازمان بسیج فرهنگیان اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه در این طرح دو گروه از دانش آموزان در چهار عنوان درسی به صورت رایگان شرکت می کنند افزود:دانش آموزانی که نمره قبولی کسب نکرده و گروهی دیگر که  تمایل به استفاده از ظرفیت یادگیری مفاهیم و مطالب دروس را دارند از جمله گروه‌های شرکت کننده در این طرح هستند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار