معاون پژوهش،برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد؛
نقش رسانه ها در رشد و تعالی فرهنگی،سیاسی،اجتماعی و اقتصادی جامعه تعیین کننده است.
کد خبر: ۱۰۵۹۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹ 02 August 2022


به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، ایمان سبحان نژاد در جلسه هماهنگی بزرگداشت روز خبرنگار ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی گفت :شهید صارمی خبرنگاری جسور و شجاع در عرصه اطلاع رسانی بود که با نثار خون خود توانست حقیقت نون والقلم را عینیت بخشد.

وی مکتب و رسالت خبرنگاران را الگو گرفته از مکتب حضرت زینب (س) دانست و افزود:همانطوری که حضرت زینب (س) روایتگر قیام تاریخی عاشورای حسینی و افشا کننده چهره یزیدیان زمانش بود ،امروزه خبرنگاران هم با تاسی از آن حضرت راوی خدمات بی بدیل نظام مقدس جمهوری اسلامی و برملا کننده نقشه های شوم دشمنان قسم خورده و تا دندان مسلح داخلی و خارجی این مرز و بوم هستند.

وی با تکریم ۱۷ مرداد ماه سالروز گرامیداشت روز خبرنگار ،آن را فرصتی مناسب برای تجلیل و تکریم این قشر فرهیخته برشمرد و گفت:خبرنگاران مهندسان افکار عمومی جامعه هستند که اگر آنها از وظيفه اصلي و اخلاق حرفه اي خود فاصله بگيرند جامعه در ابعاد مختلف دچار آسيب و انحطاط مي شود.

سبحان نژاد خبرنگاران را رکن مهم فرهنگسازی در جامعه دانست و گفت: خبرنگاران در فرایند مسیر توسعه نقش مهمی دارند که باید حمایت شود.
سید ولی موسوی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد نیز در این جلسه با تسلیت ایام محرم از برنامه های ویژه روز خبرنگار در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: با همکاری بسیج رسانه‌ و آموزش وپرورش برنامه های خوبی برای گرامیداشت روز خبرنگار تدارک دیده شده است که بزودی اعلام خواهد شد

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار