رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد در مورد حادثه برای ۳ خواهر یاسوجی توضیحاتی داد.
کد خبر: ۱۱۲۹۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۰ 02 October 2023

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، تصادف هولناکی در بنسنجان جاده منتهی به پل مهریان رخ داد که طی آن سه خواهر که یکی از آن‌ها راننده و دو نفر دیگر سرنشین بودند دچار حادثه خونینی شدند.

راننده از خودرو به بیرون پرتاب شد و دو خواهر دیگر فوت کردند که بنا به شنیده‌ها حال خواهر بزرگتر یا همان راننده خودرو وخیم است.

در همین خصوص از سرهنگ پیوست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد در همین خصوص پرسیدیم که دلیل را عدم توانایی در کنترل خودرو به دلیل سرعت بالا و منحرف شدن ذکر کرد و گفت: متاسفانه برای این سه سرنشین خودرو که هر سه خواهر بوده‌اند اتفاق هولناکی می‌افتد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا آن نقطه حادثه‌خیز بوده است گفت: نقطه‌ای که تصادف کرد‌اند نقطه حادثه خیز نبوده فقط بی‌احتیاطی موجب این حادثه شده است.

پیوست در ادامه با اشاره به نشست‌های خود با شهردار یاسوج گفت: از هنگامی که آقای آشنا شهردار شدند تاکنون دو نشست در حوزه ترافیکی با وی داشته‌ایم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهکیلویه و بویراحمد افزود: یکی از دلایل ترافیک‌ها و گلایه‌های مردم به بحث هندسی برخی از میادین برمی‌گردد مثل میدان اکبرآباد و میدان جهاد که قول دادند این مشکل را برطرف کنند.

وی همچنین گفت: قبول داریم که چراغ‌های راهنمایی ما گاه مشکل دارند، زیرا قدیمی و فرسوده هستند و انتظار داریم که تعویض شوند.

پیوست از دیگر مشکلاتی را که در شهر وجود دارد مربوط به پل‌های شهر یاسوج از جمله پل‌های سوم و چهارم ذکر کرد و گفت: در صورتی که پل چهارم و همچنین فاز دوم پل سوم راه اندازی شود بسیاری از مشکلات ترافیکی را نخواهیم داشت.
سرهنگ همچنین از وضعیت مانیتورینگ شهر یاسوج گلایه‌مند بود و گفت : باید از چند سال پیش این کار را انجام می‌دادند نه حالا که هزینه‌ها بسیار بالا رفته وی این را هم گفت که به همه استان‌های کشور و مراکز آن‌ها که نگاه کنیم مرکز مانیتورینگ دارند استان‌هایی که هم اندازه ما هستند و شهر‌هایی که در حد و اندازه یاسوج هستند چنین مرکزی را دارند، اما ما از داشتن آن محروم هستیم.

وی افزود: اگر مرکز مانیتورینگ داشتیم سریعا و در کمترین زمان ممکن به محل‌های حادثه و یا مکان‌های که گرفتار گره ترافیکی بوده می‌رسیدیم و چنین مشکلاتی را نداشتیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار