عطرافشانی گلزار شهدای یاسوج در هفته بسیج؛
سیدعلی معتمدی‌پور با اشاره به وجود مبارک ۵۰ شهید جهادگر متعلق به سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: امروز آمدیم تا بیعتمان با مکتب شهدا رامحکم‌تر از گذشته ببندیم و پای خدمت به مردم بمانیم.
کد خبر: ۱۰۷۸۹۲۱
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۸ 25 November 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی، ظهر امروز و در پنجمین روز از هفته بسیج، اعضای شورای اداری و کارمندان ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد در معیت استاندار، در گلزار شهدای یاسوج حاضر شدند و با آرمان‌های انقلاب و شهدا بیعتی دوباره کردند.

در این مراسم که حضور جهادگران و اعضای بسیج پایگاه مقاومت شهید عزیزی و در راس آنها رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، معاونین، مدیران مستقل و مدیران ادارات کل تابعه این سازمان پررنگ بود، سید علی معتمدی‌پور با حضور بر مزار شهیدان جمشیدی و واعظی گفت: امروز ما وارث خون هزاران شهیدی هستیم که برای امنیت این کشور، خون خود را تقدیم کردند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، تامین امنیت غذایی و ایجاد اقتدار در زمینه غذا ماموریت خطیر وزارت جهاد کشاورزی است که همانند مجاهدت‌های جهادگران در دفاع مقدس، باارزش و حیاتی است.

وی گفت: جهاد کشاورزی با همکاری بسیج در این رسالت سنگین و مهم سربلند بیرون آمده که همه این‌ها از الطاف الهی و بهره‌گیری از روحیه و فرهنگ بسیجی است.

معتمدی‌پور با اشاره به وجود مبارک ۵۰ شهید جهادگر متعلق به سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: امروز آمدیم تا بیعتمان با مکتب شهدا رامحکم‌تر از گذشته ببندیم و پای خدمت به مردم بمانیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار